• خوزستان، اهواز، کیانپارس نبش خیابان چهاردهم غربی، مجتمع تجاری برج، طبقه ششم واحد یک
  • 061-33912040,33379137

همراه ستارگان

سفر به پوکت، مروارید زیبای تایلند

blog-post-image

سفر به پوکت، مروارید زیبای تایلند

پوکت زیباترین جزیره تایلند است که با سواحل زیبا و طبیعت بکر خود هر ساله میزبان صدها گردشگر از سراسر دنیا می‌باشد.  آب‌های زمردین، صخره‌های سنگی، انواع تفریحات مهیج آبی، و رستورانهای جذاب همه و همه تور پوکت را به مقصدی ایده‌آل برای مسافرینی که عاشق هیجان و ماجراجویی هستند تبدیل کرده است. علاوه بر این گردشگران می‌توانند با دیدن معابد و خانه‌های سنتی و همچنین غواصی زیر آب‌های شفاف در تور پوکت سفری خاطره‌انگیز را برای خود رقم بزنند.

جزیره فی فی

 

در۴۸ کیلومتری پوکت، مکانی بسیار رویایی وجود دارد که زیبایی‌های آن چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. سراسر جزیره‌ی فی فی پوشیده شده از صخره ‌های آهکی که ترکیب آن با سواحل شنی منظره‌ای فوق‌العاده زیبا را به وجود آورده‌اند.

کشف غارهای پنهان، قایق سواری در دل رودخانه‌های اسرار آمیز و شنا در زلال‌ترین آب‌هایی که در زندگیتان دیده‌اید تنها بخشی از تفریحات جزیره فی فی در تور پوکت است. حتی مسافران تور پوکت می‌توانند با رزرو هتل در جزیره‌ی فی فی اقامتی رویایی در اسرارآمیزترین جزیرهی دنیا را داشته باشید.

جزیره جیمز باند

دیدن صخره‌های عظیم آهکی که به صورت عمودی از آب‌های زمردین بیرون آمده‌‌اند، عجیب‌ترین منظره‌ای است که  فقط در تور پوکت و جزیره‌ی جیمز باند می‌توان دید. این صخره‌ها به قدری حیرت‌انگیز و زیبا هستند که نام آنها به عنوان جاذبه‌ی توریستی در کتاب گینس به ثبت رسیده است. جزیره‌ی جیمز یاند از بهترین مکان‌های دنیا برای قایق‌رانی و موج‌سواری است. علاوه بر این فیلم‌ معروف جیمز باند (مردی با اسلحه طلایی) در این جزیره‌ی زیبا ساخته شد و محبوبیت این جزیره را برای مسافران تور پوکت چند برابر کرده است.

آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت از دیگر جاذبه‌های این جزیره‌ی خارق‌العاده است. در این آکواریوم انواع مختلف گیاهان آبزی، عروس دریایی و هزاران هزار ماهی مختلف مانند کوسه، مارماهی و نهنگ را می‌توان دید. دیدن این مجموعه هیجان‌انگیز، با ماهی‌های متنوع، زیبایی‌های تور پوکت را برای گردشگران کامل می‌کند.